HEJ
Dzisiaj poffiem wam cosik o Avril ok??...a wiec tak
Nigdy nie chciala byc zwyczajna. Juz w wieku 2 lat chciala udowadniac wszystkim, ze ma mocny charakter i glos do spiewania. ta dziewczyna z malego kanadyjskiego miasteczka najpierw spiewala w chorze koscielnym, poem na festiwalacg country i konkursach mlodych talentow. Zamiast pilnie se uczyc, wolala wybrac sie do Nowego Jorku i Los Angeles, by doskonalic swoje wokalne umiejetnosci. Dzis w wywiadach Avril podkresla:"Zawsze wiedzialam, ze to jets to co chcialam robic. Pamietam jak bylam mala, stawalam na lozku jak na scenie, spiewalam na cale gardlo i wyobrazalam sobie tysiace fanow wokol mnie". Avril Lavigne miala 15 la, kiedy odkryli ja lowcy talentow. W wieku 16 lat Avril zamieszkala na Manhattanie i rozpoczela prace nad swoja debiutancka plyta. "Uwielbiam pisac piosenki-wyznaje-kiedy nie mam humoru biore moja gitare, jest ona dla mnie jak terapeuta". Niedlugo po tym jak ukazal sie rockowy w brzmieniu album "Let Go", sprzedano kilka mlionow jego kopii. Pierwszym wielkim przebojem z tej plyty byl "Comlicated". Po tym sukcesie tysiace fanek cha wygladac jak ona.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.01.2005 :: 20:08 :: nat1.daminet.pl

Aagaffunia

Hejo arletka dawałam ci juz tu komenta ale nie zaszkodzi mi jeśli dam drugi raz masz fajny blogasek i mam nadzieje ze wejdziesz tez na mojego i tez cosik napiszesz będe bardzoooo zadowolona mam zamiar załozyc jeszcze drugiego blogaska mam nadzieje ze i tam będziesz często wpadać no dobra to ja lece bo zaraz zaczne tu zamulac paaa
07.01.2005 :: 13:54 :: nat1.daminet.pl

Aleksander

Fajny blog podoba mi się bo jest w nim dużo czerni i bieli. Tylko nie rozum dlaczego wszystkie dziewczyny piszą właśnie o niej ??
06.01.2005 :: 19:02 :: nat1.daminet.pl

Agaffunia

Cześć arlecia cio tam u ciebie moze jak to napisze to sie odzewiesz bo ty taka cicha hehe nic nie mówisz fajny masz blogasek podoba mi sie fajne notki ale troche mało komentarzy musisz bardziej zareklamowac swoją stronke wtedy więcej osób będzie ją czytało ale tak na marginesie to twój blog jest fazowy podoba mi sie karolinki tez oki ja mykam na gadulca paa
Talk.pl :: Wróć