06.01.2005 :: 18:43
HEJ Dzisiaj poffiem wam cosik o Avril ok??...a wiec tak Nigdy nie chciala byc zwyczajna. Juz w wieku 2 lat chciala udowadniac wszystkim, ze ma mocny charakter i glos do spiewania. ta dziewczyna z malego kanadyjskiego miasteczka najpierw spiewala w chorze koscielnym, poem na festiwalacg country i konkursach mlodych talentow. Zamiast pilnie se uczyc, wolala wybrac sie do Nowego Jorku i Los Angeles, by doskonalic swoje wokalne umiejetnosci. Dzis w wywiadach Avril podkresla:"Zawsze wiedzialam, ze to jets to co chcialam robic. Pamietam jak bylam mala, stawalam na lozku jak na scenie, spiewalam na cale gardlo i wyobrazalam sobie tysiace fanow wokol mnie". Avril Lavigne miala 15 la, kiedy odkryli ja lowcy talentow. W wieku 16 lat Avril zamieszkala na Manhattanie i rozpoczela prace nad swoja debiutancka plyta. "Uwielbiam pisac piosenki-wyznaje-kiedy nie mam humoru biore moja gitare, jest ona dla mnie jak terapeuta". Niedlugo po tym jak ukazal sie rockowy w brzmieniu album "Let Go", sprzedano kilka mlionow jego kopii. Pierwszym wielkim przebojem z tej plyty byl "Comlicated". Po tym sukcesie tysiace fanek cha wygladac jak ona.