HEJKA
Nie uwierzycie co sie stalo???!!!:
...owszem nie bylo kartkowy z matmy ale za to jako jedyna i jako pierwsza mnie spytala i wzielo zeszyt-bania nie???
...ale naszczescie dostalam 4!!!

Ale tak w ogole to bylo spox...nie liczac tego, ze jak wyszlysmy z sali od w-f to nasze buty byly porozrzucane po calej sali!!!-oczywiscie to sprawka chlopakow!!!!a to sie rowna= wielki lomot,
...ale problem w tym, ze nie chca powiedziec ktory to z nich!
Mojej kumpeli Agaci wrzucili buta do smietnika pelnego wody!!!CZUJECIE!!!???
KRETYNY!!!


A tak na marginesie to dzisiaj zmusilam przed szkola mojego kolege Olka aby kleknal i mnie przeprosil!!!!!!ale siara
no bo patrzcie jak tu mu nie spuscic lomotu jak mnie walnal z calej sily traperem?
HA HA----> teraz cala kl sie doweie jaki z niego cienias!!!

LECE ALE MOZE JESZCZE DZISIAJ WPADNE COSIK WAM NAPISAC O AVRIL!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.01.2005 :: 21:08 :: bcb164.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Fajny blogasek! A wpadłabyś do mnie ocenić mojego? Ale oczywiście nie musisz tylko jak byś miała czas. Naprawdę śliczny blogas! www.basia.talk.pl Jezu jest piękny!
13.01.2005 :: 19:00 :: host2.bajtnet.lca.pl

Karola;))

Elo!!! Fazowa ta notka! Fakt Olek to total cienias buhahahhahahha jak on to przeczyta!!!!!!!!!! Ale łach! Wpadajcie na mojego bloga:www.namocypaktu.talk.pl
13.01.2005 :: 18:54 :: nat1.daminet.pl

Agaffunia

Wiesz ja chyba jak bedziemy ćwiczyć na małej sali wezne buty ze sobą bo to mnie juz wkurza a jak sie dowiem który to .. lepiej nie pisze bo .... szpiedzy są tu no chyba wiesz kto ... i jeszcze wygada ... oka ja mykam pozdroffionka
Talk.pl :: Wróć