29.01.2005 :: 16:48
SIEMKA!!! Dawno nie pisałam notek na blogu.HA HA Przykro mi, ale nie mialam czasu!!! Tak mowi o sobie Avril Lavigne: "Czasami jestem taka dziwna, a nawet komletnie swiruje(...) Czasem jezdze bardzo szybko, by poczuc niebezpieczenstwo Che krzyczec Dzieki temu czuje, ze zyje... Moge byc kimkolwiek, byle bym nie byla zwyczajna". Mowia o Avril, ze jest dziwna, bo niepotrafi zniesc rzeszy wielbicieli, kopiujacych jej charakterystyczny stroj i zachowanie."Ciagle widze dziwczyny, ktore wygladaja jak ja-twierdzi wkurzona Lavigne. -Moze postaralyby sie o swoj wlasny styl?". ........moim zdaniem Avril ma racje, poniewaz ...no rozumiem ze ja "kochaja" az tak zeby ubierac sie tak jak ona ale to powinno dla nej byc zaszczytem--->mimo ze chce byc jedyna w swoim rodzaju! W gazetach pojawilo sie zdjecie golej Avril.Naga jak ja Pan Bog stworzyl, z paluszkiem w buzi.Mowili:"Czy to na pewno Avril?". Takie foty ukazaly sie na jednej ze stron inernetowych w Hiszpanii.Jak sie mozna domyslic, FOTOMONTAZ wzbudzil w tym katolickim kraju ogromna sensacje, a przede wszystkim nesmak.Sama artystka byla rowniez w szoku "To bylo niesmaczne"-skomentowala wydarzenie Avril i przestala sie nim zajmowac.Wazniejsza dla niej byla w chwili obecnej byla praca w studiu, gdzie nagrywala nowa plyte. To na tyle--------->pa pa pa Zycze wam swietnej zabawy na sniegu-tylko nie przesadzcie bo mnie juz bola stopy!!!