Nie uwierzycie co sie stalo ostatnio!!!
MOj kolega z klasy Olek F. napisal tak na blogu:
www.megabajt.mylog.pl
wejdzcie i zobaczcie koniecznie

A zaczelo sie tak

...pewnego dnia ja i moje dwie Qmpele tak se lazilysmy po osiedlu i zgadnijcie kogo zabaczylysmy??:OLKA
...ale nie byl sam jezdzil na rowerze z 5-klasistka Magda!!!!
jak my to zobaczylysmy to zazelysmy wolac:bravo bravo uuuuuuu!!!!
wiecie jak to jest a szczegolnie bo my zawsze mu dokuczamy

DOBRA oni se pojechali a za jakis czas OLKA kumpel GRUBY zaczal nas gonic na rowerze(to jest OLKA goryl)
my uciekalysmy jak szalone do sklepow albo gdzies gdzie sa ludzie bo GRUBY by nasnie walna przy ludziach

Potem on se poszedl no i ja z Agatka i KArola te zposzlysmy do domciu
Na drugi dzien zaczelysmy opowiadac kazdemu w klasie ze OLEk chodzi z MAGDA!!!+..::LOVE::..+
wszyscy sie zaczeli brechtac oczywiscie

JAKis czas poptem Karola powiedziala mi na GG zebym weszla na OLKA bloga-sama mu go zrobila
POdala mi adres no i weszlam .........gdy juz przeczytalam ostatnia notke to ja cie nie moge tak sie zaczelma brechtac ze ja cie sune
Pozniej ktos tam przeslal Agacie -najwiekszej rywalce OLKA a ona w smiech

Pare dni pozniej poszlysmy na domki na ul. Panamska gdzie mieszka nasza kolezanka Olka
za jakis czas przyjechal na domki OLEk na rowerze(pewnie do MAGDY bo ona gdzies tam mieszka)
...w kazdym badz razie przyjechal olek i cos tam gadalismy i w ogole o tych notkach(szkoda gadac)

Poniej Agata powiedziala mi ze wydrukuje ta notke i zrobimy mu siare
i faktycznie na drugi dzien przyszla do szkoly i dala prawie wszystkim o przezytania --oczywiscie kazdy sie zaczal brehtac
MY TO JESTESMY ŻMIJE---

pozniej OLEK zacal gadac wszystkim ze to my napisalysmy te notki i w oole ze to wszystko MY!!!czujecie???!!!
KRETYN
a z reszta jeslibyscie pytali TO OCZYWISCIE ZE TO NIE MY

mamy lepsze zajecia niz wkradanie sie na jego blogi az reszta jego blog byl na haslo wiec co ma wpisywac godzinami jakied domyslne hasla i wmawiac se:"a moze wejdzie?"??
raczej nie
przeslanie do OLKA

WIEC OLEK ODPIEPRZ SIE - a zreszta wcale nie masz dowodow


Pare dni pozniej byl rajd do Legnickiego Pola ffazoowo

OKI doszlismy na miejsce a w miedzyczasie tak sie smialysmy z Agta ze nie moglysmy wytrzymac a co najwazniejsze zlapac tchu

jak doszlismy juz calkiem na wyznaczone miejsce to takie jeden OSTOLSKI krzysiek tak zaczal sie podwalac do tej MAGDY ze nie wiem a w ogole to OLEK
CHYBA MASZ RYWALA
wiec kiedy bede jakies zawody a moze jakas bijatyka o te MAGDE
co chlopaki??

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
18.04.2005 :: 14:16 :: xdsl-779.lubin.dialog.net.pl

KAROLA=)

nONONO, AŻ 2 NOTKI NA RAZ, ROZPIESZCZASZ NAS:p RACJA MY M IAŁSYŚMY SIE WKRADAĆ NA JAKIEGOŚ LIPNEGO BLOGA PIEPSZNIĘTEGO DOWNA??
(:p) NO ALE.... COŻ... TO FAJNIE ŻY BYŁO FAJNE :p NA RAJDZIE ... MOGŁAM POJECHAĆ:( NO ALE NIE MOGE SIE DOCZEKAĆ RAJDU Z HARCERSTWA:d:d BĘDZIE BANIOWO:d NO A TERAZ LECE OGLĄDAĆ GUTKA:P SKROBNIJ COŚ U MNIE: WWW.KFIATUSZEK.HUZIA.PL PAPAP=*
PS MOŻE ZRÓB SE BLOGA NA HUZI:d
Talk.pl :: Wróć