HEJKA!!!

ciagle nie chce mi sie poszukac jakiegos szabloniku na tego bloczka
wiecie ja szukalam ale jak bylo we wczesniejszej notce ja nie moge znalezc odpowiedniego!!!

Dzisiaj nic ciekawego sie nie stalo takiego waznego!!!

Wiecie co ja ostatnio nie wspominalam o bardzio waznej sprawie albowiem ja Karolka i Agacia sie polocilysmy z nasza prawie przyjaciolka Agnieszka--teraz juz Agniecha
a tak sie stalo poniewaz wszystkie nas wpieniala prawie codziennie!Do mojej klasy chodzi taka jedna Roksana--ona mówi takie rzeczy jak spox i faza no i wiecie tak sie mowi na czasie nie??
Agniecha zawsze byla taka skromna osobka a teraz naszym a szczegolnie moim zaczela nasladywaz roksane w prawie kazdym wzgledzie:
-mówi sie jak ona
-stara sie ubierac tak jak ona
-i zachowuje sie dokladnie tak samo jak Rokasana

a jak my jej to powiedzialysmy a z reszta jak prawie cala klasa jej powiedziala ze sie do niej upodabnia to ona oczywiscie sie wypierala!!!
Ja wiem ludzie sei zmieniaja i ja sama tez sie troszke zmienilam bo nie zawsze bylam taka jak teraz
ale ona to przesadza do niej w ogole ten styl nie pasuje ale to w ogole i jeszcze ma z tego podniete ze tak sie zachowuje!!!
wyobrazacie to sobie!!!??? :[
KRETYNKA ISTNA
i ja nie mam zamiaru sie z nia godzic PRZYPUSZCZM ZE JUZ NIGDY-
ja jej nie znosze
..nie wiem jak moje Qmpele na to ale ja juz nigdy sie z nia nie pogodze

Sluchajcie kiedys zrobilysmy jej taki kawal i w prima a prilis poszlysmy tam i wywalilysmy z takim tekstem:
"agnieszka dasz na zgode?"-ona na to
"iiiiiiii juz myslalam ze nigdy tego nie powiecie"
To wygladalo tak realistycznie ze ja nie moge !!!
... a ona mowi ale was nabralam a to my pierwsze powiedzialysmy"prima a prilis"a nie ona a z reszta nie wygladalo na to ze on arobis e z nas jaja on anaprawde chciala sie pogodzic!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.05.2005 :: 16:45 :: nat1.daminet.pl

Arlata napisz wreszcie jakąs notke bo nudyy pozdro paaa
01.05.2005 :: 23:37 :: nat1.daminet.pl

AgAc!A

ten komentarz niżej to napisałam jaa! tylko imienia zapomniałam podać ;];]
01.05.2005 :: 23:35 :: nat1.daminet.pl

Hejc!a Arletka dawno tutaj nie zaglądałam ;] bo miałam dużoo różnych powodów .. no ale teraz nie bede wymieniac jakie ;p;p jeśli chodzi o ta ... wole imienia nie mówic bo azz mnie ... ja nie tylko z tego powodu sie na nią obraziłam mam jeszcze inny no ale ...
dobra nie bede tu azz tyle pisać .. a z tym
24.04.2005 :: 08:51 :: xdsl-779.lubin.dialog.net.pl

Karola

Hehe.. No moshe jak nas ładnie przeprosi i się troszke zmieni.. to może Ej skomentuj mi tesh Bo mi nikt nie chce
www.kfiatuszek.blog.gery.pl czekam
21.04.2005 :: 20:48 :: ajc50.internetdsl.tpnet.pl

ania14

jeśli lubisz miłosne historie zajrzyj na mój blog i poczytaj se http://Ania14.talk.pl
Talk.pl :: Wróć