HEJKA!!!

u mnie ostatnio ogolnie wporzo.co by tu napisac.hmmmmm.....moje Qmpele ciagle mnie drecza czemu nie pisze notek na tym bloczku ale mi sie poprostu i najbardziej zwyczajnie nie chce!!!
TAKI ZE MNIE MALY LENIUSZEK


aha............zapomnialam wam powiedziec o takiej jednej sprawie...
...ostatnio nie mielismy jakiejs lekcji chyba za religie poszlismy na lekcje biblioteczna do dyzia bo kleszcz byl chyba chory.
w kazdym razie facet nawijal ciagle o makuszynskim- juz niedlugo zostanie patronem naszej szkoly-pozniej kazal nam zrobic notatke z tego co on nam gledzil przez prawie cala lekcje
...pod koniec zawolal agatke i poprosil ja aby poukladala ksiazki wdlug numerow a on azawolala mnie do pomocy.ja oczywiscie poszlam do niej a za chwile wepchala sie bezczelnie olka z tekstem:ja wam pomoge-zenada ona zawsze musi sie wszedzie wepchac -NORMALNIE WSZEDZIE JEJ PELNO
to byla przesada ale totalnie sie wkurzylam gdy jeszcze do tego ptzyszla emila jak ona cos robi to sie mozna pozygac!!!
wiec wyobrazacie to sobie..a za chwilke przyszla oczywiscie jedna z niewielu mile widzianych do tej roboty karolcia!!!
bylo naprawde "baniowo"-prawie-ale oczywiscie to by bylo za piekne zeby bylo prawdziwe... bo widzicie moj kolega z klasy taki jeen tomek byl wporzo ale do pewnego cvzasu... ostatnio zacczal siejakos tak dziwnie zachowywac-tzn. np zaczal sciagac dziewczynom gumki z wlosow-czego wczesniej nie robil itp.
w ogole taki dziwny jakis byl-moze sie zakochal w koncu to wiosna!!!
ale na tej lekcji bibliotecznej z dyziem zaczal zabierac po kolei moje agatki i karolci rzeczy z piornika-a jamyslalam ze tam piany dostane z furii!!!
a po chwili nasze rzeczy lataly przez cala klase-a ja tak sie wkorwilam ze naskarrzyalm dyziowi cos tamm im w prawdzie poffiedzial ale oni dalej robili swoje!!!::TU CYTAT AGNIECHY "ale lemy"
i co tu opczac z takimi kretynami???!!!:[:[;(;(
a i jeszce agatce zabrali kole w puszce za 2 zyla i juz jej nie znalazla---->i pieniadze w blotko

a na dodatek poszlysmy do naszej pani powiedziec o ci debile zrobili a ona chyb anic se ztego nie zrobila-on aw ogole sie nami nie przejmuje ........


WIECIE CO JA JUZ LECE BO Z DECZKA SIE POZNO ZROBKALO ALE JESZCZE WROCE!!!papa


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
21.05.2005 :: 23:38 :: nat1.daminet.pl

oo co ja widze zmienilas szablon .. taki wiosenny ojoj nawet nie przypominaj mi tego dnia .. .. olka chyba imie zmieniła ..... bo ja wołałam ciebie a nie ją .. no ale cóz .. Tomek zadaje sie z AGNIECHORĄ,ROKSANĄ,SYLWIĄ,KRZYŚKIEM OSTOLSKIM to sie nie dziw ze jest taki głupkowaty ... jush nie mam słów do niego .. haha tobie moze piana nie poleciała haha ale AGNIECHORZE cały czas leci haha jush nie moge na nią patrzec moze jakąś wścieklizne ma .. haha ale by to było .. jak sie przypomne ze bede z nią chodzic do klasy w gimnazjum i patrzeć na nią to az mnie od środka skręca .. dobra pogadamy później bo adres twojego bloczka moze miec pare .. osóbek z naszej klasy .. i co wtedy> łośki wygadają co ja tu pisze .. oki jush lece bo późno . papa wpadne tu jeszcze i mam nadzieje ze bedzie NEW nocia <papapa>
21.05.2005 :: 07:11 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Spoko masz bloga.. Fajnie sie go czyta Wpadnij czasem na mojego i skomentuj.. A oto adresik : www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl Buziaki :***
Talk.pl :: Wróć