Arlecia blog:)
Księga Lewków :)

zajrzyj
dopisz się

Archiwum

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień


{linki}



szablon by marttyna from s-z-a-b-l-o-n-y


Link :: 13.05.2005 :: 09:46
HEJKA!!!

jest piatek 13 a zgadnijcie czemu pisze te notke
rano strasznie mnie bolal brzuszek wiec nie poszlam do budy
moje Qmpele przyszly po mnie rano ale moja mama powiedziala ze nie ide do szkoly!!!
FAZOWO NIE??
a akurat dzisiaj mial byc sprawdzian z anglika
hahahah

TERAZ WLASNIE MOJE QMPELE SIEDZA NA MATMIE I PISZA KARTKOWE
hahahahahahhahahha
Komentuj(2)


Link :: 20.05.2005 :: 21:36
HEJKA!!!

u mnie ostatnio ogolnie wporzo.co by tu napisac.hmmmmm.....moje Qmpele ciagle mnie drecza czemu nie pisze notek na tym bloczku ale mi sie poprostu i najbardziej zwyczajnie nie chce!!!
TAKI ZE MNIE MALY LENIUSZEK


aha............zapomnialam wam powiedziec o takiej jednej sprawie...
...ostatnio nie mielismy jakiejs lekcji chyba za religie poszlismy na lekcje biblioteczna do dyzia bo kleszcz byl chyba chory.
w kazdym razie facet nawijal ciagle o makuszynskim- juz niedlugo zostanie patronem naszej szkoly-pozniej kazal nam zrobic notatke z tego co on nam gledzil przez prawie cala lekcje
...pod koniec zawolal agatke i poprosil ja aby poukladala ksiazki wdlug numerow a on azawolala mnie do pomocy.ja oczywiscie poszlam do niej a za chwile wepchala sie bezczelnie olka z tekstem:ja wam pomoge-zenada ona zawsze musi sie wszedzie wepchac -NORMALNIE WSZEDZIE JEJ PELNO
to byla przesada ale totalnie sie wkurzylam gdy jeszcze do tego ptzyszla emila jak ona cos robi to sie mozna pozygac!!!
wiec wyobrazacie to sobie..a za chwilke przyszla oczywiscie jedna z niewielu mile widzianych do tej roboty karolcia!!!
bylo naprawde "baniowo"-prawie-ale oczywiscie to by bylo za piekne zeby bylo prawdziwe... bo widzicie moj kolega z klasy taki jeen tomek byl wporzo ale do pewnego cvzasu... ostatnio zacczal siejakos tak dziwnie zachowywac-tzn. np zaczal sciagac dziewczynom gumki z wlosow-czego wczesniej nie robil itp.
w ogole taki dziwny jakis byl-moze sie zakochal w koncu to wiosna!!!
ale na tej lekcji bibliotecznej z dyziem zaczal zabierac po kolei moje agatki i karolci rzeczy z piornika-a jamyslalam ze tam piany dostane z furii!!!
a po chwili nasze rzeczy lataly przez cala klase-a ja tak sie wkorwilam ze naskarrzyalm dyziowi cos tamm im w prawdzie poffiedzial ale oni dalej robili swoje!!!::TU CYTAT AGNIECHY "ale lemy"
i co tu opczac z takimi kretynami???!!!:[:[;(;(
a i jeszce agatce zabrali kole w puszce za 2 zyla i juz jej nie znalazla---->i pieniadze w blotko

a na dodatek poszlysmy do naszej pani powiedziec o ci debile zrobili a ona chyb anic se ztego nie zrobila-on aw ogole sie nami nie przejmuje ........


WIECIE CO JA JUZ LECE BO Z DECZKA SIE POZNO ZROBKALO ALE JESZCZE WROCE!!!papa

Komentuj(2)


Link :: 22.05.2005 :: 18:40
SIEMKA!!!

teraz wlasnie siedze se na kompie i pisze te notke!
a co innego mam do roboty???.................hmmmm
niech pomysle :NIC: i tu mnie boli

na kompie nie mam zadnych fajnych gierek i nie chce mi sie gadac z ludzmi na GG apropo moj nr to : 7331019
pogadacie ze mna se troszke moze kiedys

dobra ja lece bo juz nawet mi sie nie chce pisac
ojojojoj zapomnialabym o bardzio waznej sprawce:
SLUCHAJCIE:
dzisiaj moja Qmpela Agatka ma urodziki wiec agatko wszystkiego naj naj w dniu twojego swieta oraz duzo duzo slodyczy arletka tobie zyczy!!!buziaki dla calej mojeje pakiP
paaptki
Komentuj(0)


Link :: 22.05.2005 :: 18:45
HEJKA to znowu ja i ja jeszcze raz chcialabym ci agaciu zyczyc wszystkiego najlepszego zebys znalazla fajnego chlopaka ktory bedzie cie kochal i zeby olek f. sie wrzeszcie od ciebie odczepil i w ogole szczescia i radosci i spelnienia marzen -wszystkich-
Komentuj(0)


Link :: 22.05.2005 :: 19:03
WIECIE O WLASNIE ZDALAM SOBIE SPRAWE DLACZEGO JA JESZCZE NIE MIALAM OD KILKU LT ZADNEGO CHLOPAKA A WEICIE DLACZEGO??:BO JESTESM NAJOCHYDNIEJSZA Z DZIEWCZYN JAKIE SAMA POZNALAM NO MOZE ODROBINKE LADNIEJSZA OD PATRYCJI DRAZEK ALE TO PRAWDA BO NIBY DLACZEGO NIKT ZE MNA NIE CHCE CHODZIC????????????????/PODAJCIE MI CHOCIAZ INNY POWOD WHY???????/;(;(;(;(;(;(
Komentuj(0)


Link :: 24.05.2005 :: 19:52
HEJCIA ZIOMY!!!

wiecie co dzisiaj dostalam bania byla w budzie to tak...z przyrody z pracy w grupach dostalysmy 6!!! tzn. :ja agatka emila i olka
bania nie????pozniej tez z przyry ale juz ze spr. dostalam 5 bania nie?????Pi pozniej na polaku 5 za aktywnosc bania nie????????
aha i co by tu jeszcze nagryzmolic???aha dzisiaj karolki nie bylo bo chciala omonac test z anglika ale chyba naprawde sie zle czula w kazdym razie jej nie bylo ale test z anglika bedzie jutro ale tylko 20 pytan i a, b, c, d wiec mam nadzieje ze mi dobrze pojdzie...i jeszcze jutro jest spr z polaka ze skladni czy cos takiego i tak nie kumam ale tez bedzie a b c d wiec sadze ze bede miala z niego 5 albo -5 ewentulanie 4 albo +4 bo inaczej bede na koniec roczku miec 4 a tak nie powinno byc

dobra ja lece misiaczki papatki
i gorace buziaki dla calej mojej paki papa
Komentuj(0)