Arlecia blog:)
Księga Lewków :)

zajrzyj
dopisz się

Archiwum

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień


{linki}



szablon by marttyna from s-z-a-b-l-o-n-y


Link :: 06.01.2005 :: 18:43
HEJ
Dzisiaj poffiem wam cosik o Avril ok??...a wiec tak
Nigdy nie chciala byc zwyczajna. Juz w wieku 2 lat chciala udowadniac wszystkim, ze ma mocny charakter i glos do spiewania. ta dziewczyna z malego kanadyjskiego miasteczka najpierw spiewala w chorze koscielnym, poem na festiwalacg country i konkursach mlodych talentow. Zamiast pilnie se uczyc, wolala wybrac sie do Nowego Jorku i Los Angeles, by doskonalic swoje wokalne umiejetnosci. Dzis w wywiadach Avril podkresla:"Zawsze wiedzialam, ze to jets to co chcialam robic. Pamietam jak bylam mala, stawalam na lozku jak na scenie, spiewalam na cale gardlo i wyobrazalam sobie tysiace fanow wokol mnie". Avril Lavigne miala 15 la, kiedy odkryli ja lowcy talentow. W wieku 16 lat Avril zamieszkala na Manhattanie i rozpoczela prace nad swoja debiutancka plyta. "Uwielbiam pisac piosenki-wyznaje-kiedy nie mam humoru biore moja gitare, jest ona dla mnie jak terapeuta". Niedlugo po tym jak ukazal sie rockowy w brzmieniu album "Let Go", sprzedano kilka mlionow jego kopii. Pierwszym wielkim przebojem z tej plyty byl "Comlicated". Po tym sukcesie tysiace fanek cha wygladac jak ona.
Komentuj(3)


Link :: 12.01.2005 :: 19:12
Teraz powiem cosik o podobiznie Avril....a wiec....
Zaskakujaca, pomyslowa, niesie w sobie chec walki i ryzyka Avril Lavigne mimo mlodego wieku mozna porownac do odwaznej Mulan.Wokalistka zawsze cenila wolnosc slowa, dlatego sama pisze teksty piosenek.
...a co tu ma do rzeczy wiek no nie?

CIEKAWOSTKA:
Ocieka sercem...
Artystke spotkal zaszczzt.Jedna z restauracji w jej rodzinnym miescie Napanee, umiescila w swoim menu pizze o nazwie Avril Lavigne.Teraz kazdy moze ja sobie zjesc!
I JESZCZE JEDNA...Avril mowi: Gdybym byla produktem firmy plytowej, wygladalabym jak lalka Barbie i umawiala sie z Kenem.

To tyle naraze o Avril!
Teraz jak bulo w budzie... jak zwykle totalne dno.Babka z polaka zrobila kartkowe i choc przyznam poszla mi dobrze to nie ciesze sie! Nie bylo matmy ale ja sie nie martwie:pewnie jutro zrobi kartkoweczke, bo ona czuje po kosciach ze dawno nie bylo!!!
CZUJECIE???Ona zawsze ma takie teksty...

Komentuj(0)


Link :: 12.01.2005 :: 19:57
Avril Lavigne urodzona w 1984 roku w Kanadzie, w małym mieście Napanee, w Ontario. Zawsze ubierała się inaczej niż wszyscy, w najbardziej odjazdowe ciuchy. Jeździła na skateboardzie z chłopakami, jako 10-latka grała w drużynie hokejowej. A poza tym śpiewała na weselach, w kościele.Nigdy nie mogła usiedzieć w klasie na lekcjach. Nie dla niej było spokojnie życie uczennicy w prowincjonalnym amerykańskim miasteczku Napanee w Ontario. Szalone życie artystki było jej pisane. "Zawsze chciałam być w centrum uwagi, wiedziałam, że jestem do tego stworzona. Kiedy byłam mała udawałam, że łóżko to scena i śpiewałam z całych sił dla wyimaginowanej publiczności". - opowiada Avril. Mając 16 lat wyjechała do Nowego Jorku, gdzie zajęła się śpiewaniem i pisaniem piosenek. Tam zwrócił na nią uwagę słynny Antonio "LA" Reid, szef wytwórni Arista Records i podpisał z nią kontrakt. Rok później była już gwiazdą - popularność w USA zdobyła pierwszym singlem "Complicated" i imagem przebojowej, niezależnej dziewczyny, która chce pozostać sobą, co manifestowała m.in. strojami. Okrzyknięto ją nową Alanis Morissette, przeciwieństwem Britney Spears i Jessiki Simpson. Nic dziwnego, że album "Let Go" sprzedał się za Oceanem w prawie 3 milionach egzemplarzy. Avril otrzymała też nagrodę MTV w kategorii "Najlepszy nowy artysta". Sama siebie nazywa skate-punkiem (ubiera się jak skate) , choć jej muzyka bliższa jest popowi. Muzykę i słowa napisała sama Lavigne. Wokalistka wraz z 3-osobową skate'owo-punkową paczką: Evan Taubenfeld (gitary), Matthew Brann (perkusja) i Mark Spicoluk (bas). Debiutancki album zawiera 13 utworów oraz specjalny bonus w postaci kompozycji "I Don't Give". Teraz, gdy album został już nagrany, Avril nie może się doczekać trasy koncertowej. Będą jej tam towarzyszyć chłopcy z jej skate'owsko- punkowej paczki. "Nie mogę się doczekać kiedy wreszcie pokażę wszystkim co robię i jaka jestem. Moja muzyka jest szczera i autentyczna, bo pochodzi z serca. Po prostu jestem wierna samej sobie i tyle". Ma 17 lat, mnóstwo odwagi i tupetu oraz wszystko inne, czego potrzeba by osiągnąć sukces. "Zamierzam po prostu być sobą - pisać o tym, co czuję i nie przejmować się tym, co powiedzą inni. Będę ubierać się jak chcę, zachowywać jak chcę i śpiewać co chcę." Jej debiutancki album Let Go doskonale odzwierciedla ten artystyczny manifest.




Komentuj(2)


Link :: 13.01.2005 :: 18:30
HEJKA
Nie uwierzycie co sie stalo???!!!:
...owszem nie bylo kartkowy z matmy ale za to jako jedyna i jako pierwsza mnie spytala i wzielo zeszyt-bania nie???
...ale naszczescie dostalam 4!!!

Ale tak w ogole to bylo spox...nie liczac tego, ze jak wyszlysmy z sali od w-f to nasze buty byly porozrzucane po calej sali!!!-oczywiscie to sprawka chlopakow!!!!a to sie rowna= wielki lomot,
...ale problem w tym, ze nie chca powiedziec ktory to z nich!
Mojej kumpeli Agaci wrzucili buta do smietnika pelnego wody!!!CZUJECIE!!!???
KRETYNY!!!


A tak na marginesie to dzisiaj zmusilam przed szkola mojego kolege Olka aby kleknal i mnie przeprosil!!!!!!ale siara
no bo patrzcie jak tu mu nie spuscic lomotu jak mnie walnal z calej sily traperem?
HA HA----> teraz cala kl sie doweie jaki z niego cienias!!!

LECE ALE MOZE JESZCZE DZISIAJ WPADNE COSIK WAM NAPISAC O AVRIL!!!
Komentuj(3)


Link :: 14.01.2005 :: 13:24
Jestem totalnie wkorwiona-a wiecie dlaczego???-pewnie nie ...a wiec...
...dzsiaj byl ten cholerny bal przebierancow.Nawet sie cieszylam bo pewiem ffajny men dal mi do zrozumienia ze bedzie ze mna tanczyl.;(
Okazalo sie ze ten ......dran...no coz nie zatanczyl.Gdy leciala pierwsza wolna to sie cieszylam i w ogole ale jak nikt do mnie ani do Agniesi, Sylwuni, Roksanki, Kaski nie podszedl, to tak mi sie strasznie glupio zrobilo,ze...Poszlam z Aga pod sciane, usiadlam i tam zaczelam beczec.Oni podeszli i jeszcze sie glupio pytali:"a czemu placzesz?"...No to byla parodia.Tak wylam ze nie wiem i gdyby nie Agnes to dawno bym wyszla z tego balu-zaplakana!!!
Dlatego uwazam za chlopaki z 6D to SWINIE!!!WSZYSCY-bez wyjatku!!!

">
Komentuj(6)


Link :: 29.01.2005 :: 16:48
SIEMKA!!!
Dawno nie pisałam notek na blogu.HA HA
Przykro mi, ale nie mialam czasu!!!


Tak mowi o sobie Avril Lavigne:
"Czasami jestem taka dziwna, a nawet komletnie swiruje(...)
Czasem jezdze bardzo szybko, by poczuc niebezpieczenstwo
Che krzyczec
Dzieki temu czuje,
ze zyje...
Moge byc kimkolwiek, byle bym nie byla zwyczajna".

Mowia o Avril, ze jest dziwna, bo niepotrafi zniesc rzeszy wielbicieli, kopiujacych jej charakterystyczny stroj i zachowanie."Ciagle widze dziwczyny, ktore wygladaja jak ja-twierdzi wkurzona Lavigne.
-Moze postaralyby sie o swoj wlasny styl?".
........moim zdaniem Avril ma racje, poniewaz ...no rozumiem ze ja "kochaja" az tak zeby ubierac sie tak jak ona ale to powinno dla nej byc zaszczytem--->mimo ze chce byc jedyna w swoim rodzaju!


W gazetach pojawilo sie zdjecie golej Avril.Naga jak ja Pan Bog stworzyl, z paluszkiem w buzi.Mowili:"Czy to na pewno Avril?".
Takie foty ukazaly sie na jednej ze stron inernetowych w Hiszpanii.Jak sie mozna domyslic, FOTOMONTAZ wzbudzil w tym katolickim kraju ogromna sensacje, a przede wszystkim nesmak.Sama artystka byla rowniez w szoku
"To bylo niesmaczne"-skomentowala wydarzenie Avril i przestala sie nim zajmowac.Wazniejsza dla niej byla w chwili obecnej byla praca w studiu, gdzie nagrywala nowa plyte.

To na tyle--------->pa pa pa
Zycze wam swietnej zabawy na sniegu-tylko nie przesadzcie bo mnie juz bola stopy!!!
Komentuj(40)